פעילות לארגונים

טיולי ג'יפים במצפה רמון

טיולי ג'יפים במכתש רמון

חברת בראשית טיולי מדבר מתמחה בטיולי ג'יפים ליעדים מומלצים: טיולי ג'יפים במכתש רמון, עין עקב, בקעת צין והר הנגב להצעות מחיר צרו קשר באחד הטפסים באתר.

outdoor-feast

ארוחות שטח

ארוחות שטח במגוון פריסות ארוחות שטח מפוארות למשפחות קבוצות חברות אירועים, ארוחות נוודים פריסות בלב המדבר או במגוון של מיקומים באזור הנגב.

אסטרונומיה

פעילות אסטרונומיה

נשכב על גבי מחצלות ונצפה בכוכבים נצפה בגרמי השמיים בעזרת טלסקופים ונכיר קצת את כיפת השמיים והפולקלור המדברי.

אטרקציה,פעילות אתגרית - סנפלינג ממצוק מכתש רמון

סנפלינג

סנפלינג במכתש רמון - חוויה אתגרית מופלאה המתאימה לכולם מגיל 6 ומעלה גלישת הכרות ללא צורך בידע מוקדם. ציוד חדיש ומדריכים מנוסים ממתינים לכם לחוויה הבאה שלכם.

חוויה בדואית

נפגוש לשעה קלילה במארח בתוך האוהל נשתה תה חם וקפה מדברי נטעם ליבה לחם רועים ונשוחח על התמורות בחיים הבדואים היום ובעבר

סדנאות גוף ותנועה

סדנאות תנועה

סדנאות תנועה לכל גיל. תוך כדי הסדנה הקצב והשמחה מחלחלים פנימה, מצב הרוח והקפיציות סוחפים אותנו למחול משחרר, מחבר לקרקע, אדמה, שורשיות, ונוחכות מלאת חיוניות

ימי כיף ,גיבוש  ופעילות לאירגונים

כשאנו חושבים על מקום לערוך בו יום כיף וגיבוש לחברה  המדבר אינו המקום שנבחר לגיבוש עובדים

לרובינו המדבר מזכיר את החום הלוהט של ים המלח או אילת בחודשי הקיץ. לא כך מצפה רמון, מצפה רמון הינו הישוב הגבוה ביותר בהר הנגב ונמצא בגובה של כ 950 מטר מעל פני הים, שילוב הגובה והיובש המדברי ומשטר הרוחות הנוח יוצר סוג של מיקרו אקלים מדהים בלב המדבר ומזג אויר נוח גם בחודשי הקיץ עם לילות קרירים ונעימים. מכתש רמון ונופי בראשית הנפרשים מכל מקום יוצרים תפאורה מדהימה לכל פעילות שטח. בזכות היותה הישוב המבודד ביותר בארץ  נוצרה בישוב סימביוזה ייחודית של הון אנושי איכות ואנשי מדבר המכירים את השטח ומסוגלים לתת מענה תיירותי מקומי ברמה גבוה ללא צורך בתלות בחברות חיצוניות ומקלות על העומק הלוגיסטי .

בראשית טיולי מדבר מזמינה אתם לארגן ימי כיף וגיבוש, הפקות מקור, מרוצי משימות, טיולי גיפים מפנקים מודרכים, אשר יכירו לכם את כל הנקודות הנסתרות ואת העושר הגאולוגי, בוטני והיסטורי של האזור.
סנפלינג גלישת הכרות ממצוק מכתש רמון (לא נדרש ידע מוקדם) או ארוחות שף בלב המדבר, סדנאות תנועה, לינת שטח מפנקת שבה נוכל לשבת ולהכיר ולדבר אחד עם השני  על יין ובירה קרה ..  כל זה ועוד לא הזכרנו את השמיים זרועי הכוכבים שמקשטים את הרקיע.

תוכלו לצפות  בליווי מדריך אסטרונומיה  בטלסקופים ולראות גלקסיות צברים כוכבי לכת באחד המקומות המדהימים לצפייה בעולם כולו.

תנו לנו לארגן עבורכם  ארוחה בשרים  מדברית  מפנקת סביב שולחנות שנערכו בקפידה מהדברים הגדולים עד לפרטים הקטנים. תוכלו לשבת סביב המדורה  ושכב פרקדן אחרי  ארוחה דשנה  ולהקשיב להופעה של אמנים מקומיים או רקדנית בטן או ערב קריוקי  משעשע לחברה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא או  יעוץ לגבי ימי כיף וגיבוש או בכל שאלה 

ארץ בראשית / אדוארד אביי

"אנו זקוקים לארץ בראשית כי אנחנו חיות בר.

כל אדם זקוק למקום אליו יוכל ללכת ולצאת מדעתו בשלווה.

אנו זקוקים להרפתקאה חיה ומהממת, כי גברים ונשים למדו לאהוב לראשונה תחת וסביב עצים, כי לכל זוג כפות רגליים אנו זקוקים לעשר פיסות של טבע עירום, מצוקים לרדת מהם, הרים להתבודד בהם, ומדבריות כדי למות בהם בסוף, עת ידום הלב."

דילוג לתוכן